Po čem šlapeme…

15. září 2010 v 19:40 | SS |  Řeším :-O
Co vám doma nejvíce vyhovuje? Lino, parkety, koberce, kachličky, plovoucí podlahy…?
Ve většině místností máme plovoucí podlahy, pro alergika je to ideální, nenáročná údržba, jen setřít a prach je fuč…
Koberec máme v obýváku a v ložnici, možná je pro někoho výhodné, že na něm hned nejde vidět prach a další nečistoty, tedy pokud nemáte nějakou světlou barvu… Ale pokud se špíny a prachu rádi zbavujete, vysávat, vysávat… Ne, koberce nejsou mí oblíbenci.
Lino mám v pokoji, před dvěma lety mi to přišlo při zařizování pokoje jako levné a praktické řešení, dnes NE! Má postel má vysouvací šuplík na peřiny, časem kolečka na linu udělala šmouhy, po čase rýhy a dnes je tam lino přelepené, protože se natrhlo. Vedle stolu, kde je židle na kolečkách jsou zase rýhy od židle, lituji, že jsem tehdy byla tak hr a nevěnovala pokrytí podlahy větší zájem a nepřemýšlela nad tím pečlivěji. Lino bych si do pokoje již vícekrát nevybrala, ale kdo ví, až příště budu zařizovat pokoj…
Parkety nemáme nikde, znám mnoho lidí, co je mají v obýváku a jsou spokojeni s jejich údržbou… S nimi moc ve styku nejsem, ale když už, líbí se mi.
Koupelna samozřejmě kachličky-dobře udržovatelné, praktické… V jedné však máme i lino, má větší vrstvu, než lino u mě v pokoji, neprodírá se a navíc má úžasnou bublinkovou barvu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T(h)om T(h)om | Web | 20. září 2010 v 6:49 | Reagovat

Zajímavé a praktické postřehy. Já mám doma většinou koberce, ale v ložnici jsou parkety. Už léta si rvu vlasy, že jsem se k tomu nechal ukecat a nenechal tam původní koberec. V koupelně jsou pochopitelně kachličky a na nich rohožky. Jinak se mi ale nejlépe šlape někde v přírodě po travičce nebo po písečku:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama